Gdzie szukac pomocy w ramach naglej choroby

Gdzie szukac pomocy w ramach naglej choroby

Dziesięć powodów, dla opieki zdrowotnej w USA Wydatki

Każdy twierdzi, że USA opieka zdrowotna jest zbyt kosztowna i jest to z pewnością! Gdzie te wszystkie pieniądze idzie: ponad biliona $ 2 / rok? Analiza Cel pokazuje dziesięć powodów dlaczego wydawać pieniędzy na opiekę zdrowotną.

Dziesięć powodów, dla USA Healthcare Wydatki

1. Nowa wartość

2. Inne osoby żyjące dłużej

3. Działanie bez dowodów

4. Biurokracja

5. Odłączenie

6. niewłaściwych zachęt

7. Defensywny Medycyna

8. Działania efekty i błędy

9. Pieniądze usunięty z opieki zdrowotnej

10. Oszustwa i malwersacje

My rzeczywiście chcą wydawać pieniędzy na dwóch pierwszych. Pozostałe osiem to koszty chcielibyśmy, aby zminimalizować - wyeliminowanie jest pożądane, ale mało prawdopodobne w warunkach ekstremalnych.

czarny worek 19 wieku lekarza niewiele miał w nim: ścisłego leżenia w łóżku, amputacji, środki do domu, a leki wytwarzane z roślin ogrodowych. Dziś lekarze mogą pracować na serce bez otwierania klatki piersiowej; upadających narządy wymienić na nowe; i przepisać pigułki, które można kierować na określone obszary lub funkcje w organizmie. Krztusiec, wścieklizna, błonicy, polio i stały się purview historyków medycyny, a nie praktyków.

Nowoczesne funkcje - niepojęte w 19 wieku - 21-dostarczyć ludziom wieku z nową wartością. Pochodzą one z ceną, czasem astronomicznym. Można kupić drogie pigułki, powiedzmy Flomax na $ 2 dla jednej tabletce i uniknąć $ 20,000 operacji. Można mieć ćwierć miliona dolarów przeszczepu serca i żyć, lub skorzystać z taniej trasę i umrzeć. Otrzymujemy nową wartość i powinny chętnie za to zapłacić.

Istnieje coraz więcej ludzi, którzy dziś żyją dłużej. Po dodaniu nowej wartości dla większej liczby osób, dwie przyczyny zwiększonych wydatków opieki zdrowotnej stają się widoczne.
Wpis zawdzięczamy http://www.sipi.com.pl

Author: przychodnia-chotomow.pl

Share This Post On