Jak szybko wykryc chorobe

Ocet wszy Traktowania

Wszy są ludzkimi pasożytami. Żywi się przede wszystkim w ludzkiej krwi przez ssanie na ludzkiej skórze głowy, pozostawiając węzeł chłonny lub owrzodzenie, które mogą czasem prowadzić do infekcji bakteryjnych spowodowanych utrzymującym swędzenie i drapanie. Wesz może przetrwać tylko około 20 - 48 godzin bez posiłku we krwi. Są bezskrzydłe, malutkie, sześć nogach owadów, które żyje na ludzkiej głowie, o długości 1/8 cala o wielkości sezamu, ale są bardzo nieprzyjemnie patrzeć. National Association Pediculosis opowiada naturalny sposób usuwania wszy oraz gnid przy użyciu grzebienia wszy i pincety. To wymaga czasu i cierpliwości, aby być w stanie usunąć i skutecznie zabija wszy i gnid w ten sposób. Trzeba przeczesać włosy przynajmniej 5 razy lub więcej dziennie i usuń gnidy z pęsetą.

Jest tak wiele na receptę i ponad-the-counter leków, które można leczyć wszy. Substancje te zostały zatwierdzone przez FDA, aby być bezpieczne dla ludzkiego use..And jeśli postępuj zgodnie z instrukcjami do leczenia, które jest używane produkty te są naukowo udowodnione na ogół bezpieczne i skuteczne w eliminowaniu wszy i zabijając swoje jaja. Produkty te należy stosować ostrożnie, aby uniknąć zatrucia i podrażnienie. Oprócz leczenia chemicznego, istnieje też wiele organiczny lub środek domu do wyboru:

1. Majątek mayonnaise- jest powiedziane, że majonez dusi wszy

2. Oliwa z oliwek - wyłącza wszy od ruchomych lub oddychaniu

3. Wazelina - zabija wszy przez uduszenie

4. Mleko kokosowe - używany jako "mechaniczne" traktowania przez nich dusi wszy.

5. Olejek z drzewa herbacianego - olej z drzewa herbacianego jest bogaty w monoterpenoids, środki owadobójcze, które są toksyczne dla układu nerwowego wesz za.

Innym naturalnym lekarstwem na eliminację wszy głowy jest ocet.
Wpis zawdzięczamy NTO

Author: przychodnia-chotomow.pl

Share This Post On