Profilaktyka lepsza niz leczenie

Profilaktyka lepsza niz leczenie

 · Zapobieganie chorobom unikając zbędnych procedur i przedwczesnych zgonów.

 · Zarządzanie chorób przewlekłych, takich jak cukrzyca i choroby serca, aby dostarczać na czas i bardziej efektywne leczenie.

 · Minimalizacja błędów w leczeniu.

 · Pomiar efektywności opieki zdrowotnej z wykorzystaniem narzędzi statystycznych i przewidywania.http://artist-studio-urody.pl/oferta/437/zabiegi_pielegnacyjne_twarzy

Plan i etapy sensowne wykorzystanie

tkaniny sklep internetowy

Linia czasu dla racjonalnego wykorzystywania podzielony jest na trzy etapy, począwszy od 2011 roku Phase One wymaga świadczeniodawców opieki zdrowotnej w celu gromadzenia danych i integracji samo do postaci elektronicznej, które będą przechowywane w jednym pliku i mogą być współużytkowane przez wielu pracowników służby zdrowia , Tak więc, jak również aktualizacje przeszłości zapisy pacjenta, łącznie z listą alergii historii pacjenta, są dostępne w jednym e-pliku i formatu. Inne parametry fazowe wymagają, aby korzystanie z interakcji leków powinny być dostępne w tym czasie jest ona wymagana. Aby zakończyć tę fazę, lekarze będą musieli korzystać z recept elektronicznych i komputerowych lekarz kolejności procesów wjazdowych.

Drugi etap, począwszy od roku 2011, wymaga wymianę danych elektronicznych, w tym kryteria choroby zarządzania, zautomatyzowanych badań laboratoryjnych i innych funkcjonalności z organami zdrowia publicznego, aby lepiej zarządzać kontroli choroby i zastosować środki zapobiegawcze, po identyfikacji populacji pacjentów z konkretnymi warunkami.

Końcowa faza sensownego wykorzystania koncentruje się na ostatecznym celu poprawy jakości i poprawy opieki nad pacjentem poprzez dostęp do danych w czasie rzeczywistym w czasie przepisywania leków i przekazywania maksymalnych recept drogą elektroniczną jako sposób, aby uniknąć błędów w leczeniu.

Wpis zawdzięczamy

Author: przychodnia-chotomow.pl

Share This Post On