Co decyduje o stanie naszego zdrowia?

Co decyduje o stanie naszego zdrowia?

EKG - Cardiac test

Elektrokardiogram, powszechnie znany jako EKG lub EKG Elektrokardiogram (w języku niemieckim / holenderskim), jest wspólne badanie serca, które pomaga w wykrywaniu różnych zaburzeń sercowych. Test ten głównie odbywa się w celu sprawdzenia aktywności elektrycznej serca.

Aktywność elektryczna serca jest reprezentowany przez elektrokardiograf reprodukowane przez narzędzie lub oprogramowania o nazwie EKG Simulator.http://alllineslogistics.pl/ Istnieją różne rodzaje symulatorów z różną liczbą przewodów (10 lub 12), oraz rodzaje przewodów pacjentów. Zgodność przewodów i kabli pacjenta powinno być zawsze sprawdzane z wyposażeniem diagnostycznym.

Normalne EKG rejestruje problemy z rytmu serca i przewodzenia w okamgnieniu. To pozwala dowiedzieć się różne problemy i reakcji pacjenta na leczenie.

EKG można zrobić, gdy występują objawy bólu w klatce piersiowej (dławica piersiowa), trudności w oddychaniu, omdlenia i palpitacji. Można pokazać choroby widoczne w tętnicach wieńcowych oraz wpływ leków na jej temat. Może również ujawnić poprzedni zawał serca lub przyczynę powolne lub szybkie bicie serca. Może ona również pomóc w celu wykazania pogrubienie mięśnia serca i poznać zawartość minerałów we krwi. Jednak EKG nie jest wyczerpujące testy i nie może śledzić podstawowej poważnej choroby serca, dlatego potrzebne są inne testy. Można też przeczytać o tym lub oglądać najlepsze filmy medycznych w Internecie, aby uzyskać więcej informacji na jego temat.

Elektrokardiogram EKG jest nieszkodliwe testy bez zagrożenia w ogóle. Ten test jest zazwyczaj, gdy pacjent jest całkowicie w stanie spoczynku. Ale czasami choroba lub pogrubienie naczyń wieńcowych nie jest wykrywany, a więc próby wysiłkowej jest wykonywana. Pacjent może się ból w klatce piersiowej, które zostaną rozwiązane po ćwiczeniach jest zatrzymany. Test Ćwiczenia powinny być wykonywane w nadzorem lekarzy i techników EKG. Test można przerwać w przypadku wystąpienia poważnego bólu w klatce piersiowej, spadek BP, zmiany w EKG lub osiągnięcia docelowej częstości akcji serca.

EKG przeprowadza się z 10 lub 12 elektrod samoprzylepnych (lub przewodów) przymocowane do ramion, nóg i klatki piersiowej na czysty i ogoloną skórę. Badanie jest nieszkodliwe, a nawet nie bierze minutę po przewody są w odpowiedniej pozycji. Lekarz następnie podaje sugestie po zapoznaniu się drukiem na papier z EKG.

Gdy test EKG nie jest ostateczna i musi być uzupełniony innymi badaniami, opcje są radioizotopów perfuzji skanowania - która wykorzystuje niskie dawki barwnika radioaktywne, aby pokazać obszary o dobrych i złych dopływ krwi lub angiografii - co jest X- badanie rentgenowskie, dla określenia choroby i jej przyczyny.

Wpis zawdzięczamy kurs ppoż kraków

Author: przychodnia-chotomow.pl

Share This Post On