Nowoczesne technologie w medycynie

Nowoczesne technologie w medycynie

Opioid Induced Zaparcie jest bardzo poważny i Common Side Effect recepty leków przeciwbólowych

Opioidów jest powszechnie przepisywany w Stanach Zjednoczonych u pacjentów z ciężkim bólem. Oprócz właściwości uzależniających, istnieje kilka możliwych efektów ubocznych. Najczęściej widać efektem ubocznym związanym z tego typu leczenia są zaparcia, znany pod pojęciem wywołane opioidem zaparcia i często w skrócie jako OIC.

Pacjenci, którzy cierpią z tego i trzeba być na lek długotrwale często trzymać się z narkotykami i próbuje złagodzić efekt uboczny. W przypadkach, w których jakość życia pacjenta, zmniejszy się znacząco od zaprzestania używania leczenia bólu staje się koniecznością.

Jeśli cierpisz z tego lub innego, efektem ubocznym jest to bardzo ważne, aby poinformować lekarza. To wspaniale przeczytać o swoich problemach zdrowotnych, dzięki czemu można być bardziej świadome, ale nigdy nie należy próbować samemu zdiagnozować siebie zamiast uzyskanie porady od licencjonowanego lekarza.

Prosty środek zapobiegawczy dla OIC obejmują spożywanie odpowiedniej ilości wody i, gdy to możliwe zwiększenie Górze ćwiczeń i aktywności fizycznej, który odbywa się każdego dnia. Chociaż te rzeczy mogą pomóc, nawet tak proste, jak działania te powinny być omówione z lekarzem.

Ci, którzy cierpią z powodu wywołanego opioidami zaparcia są często wymagane w celu podjęcia dodatkowych leków, aby przeciwdziałać z zaparciami. Przeczyszczające lub przeczyszczające i są stosowane w leczeniu OIC. Środki przeczyszczające ułatwić wypróżnianie i przeczyszczające przyspieszyć go.

Ci, którzy cierpią z powodu tego problemu są często niechętnie opuszczają swój dom ze względu na nieprzewidywalny charakter konieczności zaparcia w połączeniu z przyjmowaniem środków przeczyszczających.

W niektórych przypadkach (głównie bardziej ekstremalne te, w których inne środki fail) lekarz może dokonać rekomendację osiedle domów pod warszawą do wykonywania odbytnicy interwencji.
Wpis zawdzięczamy

Author: przychodnia-chotomow.pl

Share This Post On